Děkujeme Vám, že využíváte internetové objednávky UNITED BAKERIES
 

Novinky

 • Česká a Dětská chuťovka 2018 pro výrobky UNITED BAKERIES  [15.10.2018]

  PRAHA - Na soutěžích Česká chuťovka a Dětská chuťovka uspěly oba výrobky nominované společností United Bakeries. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny v Senátu Parlamentu České republiky.
  Celý text článku zde


 • Pořad TV Stream.cz - A dost ! ocenil chleby z UNITED BAKERIES  [20.08.2018]

  Chleby z produkce United Bakeries opět přesvědčily svojí vysokou kvalitou! V ostře sledovaném pořadu A dost! na Streamu si tentokrát vybral obávaný kritik kvality Jan Tuna k hodnocení chleby a spotřebitelé mohou být spokojeni, chleby jsou kvalitní.
  V laboratořích Vysoké školy chemicko-technologické v Praze odborníci hodnotili kvalitu i přítomnost nežádoucích látek a v senzorickém hodnocení 18 hodnotitelů určilo nejlepší z 13 chlebů, nakoupených v běžné obchodní síti. V hodnocení výrobků malých i velkých pekařů skvěle uspěla společnost United Bakeries.
  Hodnotitelům nejvíce chutnal Kváskový pecen 750 g, zakoupený v Globusu, a nejlepší hodnocení mezi tzv. „běžnými“ chleby získal Šumavský bochník 1200 g, zakoupený v Lidlu.
  Úspěch pekařů United Bakeries navázal na zisk titulu Řemeslný chléb roku 2018, který obdržel Odkolkův pecen 1000 g na tradičních Dnech chleba v Pardubicích, pořádaném Českým svazem pekařů a cukrářů, kde získala titul Konzumní chléb vynikající kvality i Šumava 1200 g z pražské pekárny UB. • Odkolkův pecen má titul Řemeslný chléb roku 2018  [07.06.2018]

  PARDUBICE 6. 6. 2018 - Odkolkův pecen z produkce United Bakeries získal titul Řemeslný chléb roku 2018 na letošních Dnech chleba v Pardubicích.

  O absolutním vítězi soutěže v anonymním hodnocení chlebů z malých, středních i velkých pekáren rozhodla odborná porota.

  Odkolkův pecen, který je dodávaný na pulty i v krájené balené verzi v poloviční gramáži 500 g, vychází z původních receptur nejslavnějšího českého pekaře Františka Serafína Odkolka! Tradiční žitný kvásek, žádné konzervanty, podíl lidských rukou na výrobě, dlouhá trvanlivost a především - skvělá chuť! To jsou zásadní benefity chleba se značkou, která je tady už od roku 1850.


 • Nejlepší vícezrnné chleby jsou z UNITED BAKERIES  [05.04.2018]

  Když obsadí stupně vítězů kompletně reprezentanti jedné země nebo jednoho klubu, je to unikát. Povedlo se to i chlebům „Made in United Bakeries“ v testování vícezrnných krájených balených chlebů v tradičním pořadu České televize Černé ovce.
  Jako nejlepší odborná porota v senzorickém hodnocení zvolila chléb Delta 4 Aktiv, na druhém místě skončil Chia chléb Odkolek a pomyslný bronz bral Lámankový chléb, vyráběný v United Bakeries pro síť Albert.
  Nejslavnější český pekař František Serafín Odkolek musí mít v pekařském nebi ze svých následovníků velkou radost. Dobrá práce!


 • Denní podpora pro zákazníky  [02.08.2013]

  PRAHA 1. června 2011 - Společnost United Bakeries se snaží neustále vylepšovat servis pro své zákazníky. A základ vidí v přímé efektivní komunikaci.

  Jste naším registrovaným zákazníkem a rád byste využil služeb našeho internetového obchodu?
  Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 727 640 000

  Nabízíme vám možnost objednání vybraného sortimentu na 7 dní dopředu. Budete informováni o akčních výrobcích, můžete sledovat historii vašich prodejů (denní odběry, měsíční odběry).

  Zákazníkům poskytujeme podporu užívání obchodu denně od 8:00 hod do 20:00.
 
    Přihlášení
   

 

Zapomenuté heslo